Get Social With Us
Architektura wnętrz – Katowice, Kraków | Mono
19958
page,page-id-19958,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,vertical_menu_transparency,vertical_menu_transparency_on,select-theme-ver-2.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_responsive

Architekt wnętrz z pasją – znajdziesz go w Mono w mieście Katowice

Stworzenie wyjątkowej przestrzeni prywatnej to przede wszystkim dogłębne poznanie oczekiwań i wymagań klienta. Wywiad jaki przeprowadza doświadczony architekt wnętrz pozwala ustalić jak wyglądają codzienne zwyczaje domowników oraz określić styl w jakim gustuje zleceniodawca. Decydując się na pomoc architekta wnętrz z pracowni Mono, klient z Katowic, Krakowa czy innego miejsca w Polsce, może mieć pewność, że trafił na kreatywnego specjalistę. Takiego, który pogodzi funkcjonalność i oryginalność w jednym projekcie. Architektura wnętrz to nic innego jak sztuka kształtowania pomieszczeń z uwzględnieniem ich docelowego przeznaczenia. Liczy się każdy detal – dlatego tak ważne jest ustalenie głównych założeń projektowych. Architektura wnętrz – poza właściwym i szczegółowym dopracowaniem funkcji praktycznych – obejmuje także wystrój i wyposażenie ruchome. Odpowiednia kolorystyka, wybór materiałów oraz samych przedmiotów, które wypełnią dane pomieszczenie – wszystko to musi ze sobą konweniować. Tego też dopilnowuje nasz architekt. W tym zakresie możemy również zaproponować gotowe wzorniki czy wybrać się z klientem do sklepów z materiałami wykończeniowymi i wyposażeniem.

Poznaj naszą architekturę wnętrz

Wnętrza, które powstają w pracowni Mono są zawsze unikalne. To oferta dedykowana klientom, którzy cenią sobie nietuzinkowe pomysły w rozsądnej cenie. Zainteresowanych tym, co do tej pory stworzyliśmy w takich miastach jak np. Kraków czy Katowice, zapraszamy do galerii projektów. Znaleźć tam można wyjątkowe pomysły na aranżację pomieszczeń mieszkalnych. Szczególnie polecamy propozycje, które stworzyliśmy dla klientów spod Krakowa. Jeśli któraś z koncepcji szczególnie przypadła Państwu do gustu, to zachęcamy do kontaktu.

Kraków, Katowice czy inne miejsce w Polsce – zaprojektujemy wyjątkowe prywatne wnętrza dla każdego klienta! Mono – tutaj każdy projektant zajmuje się z pasją architekturą wnętrz!